Матеріально-технічне забезпечення навчального процесу в Миколаївському вищому училищі фізичної культури

Миколаївське вище училище фізичної культури є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунок в установі банку, печатку, штамп, ідентифікаційний номер. Заклад являється власником і розпорядником рухомого і нерухомого майна згідно із законодавством України.

Матеріально-технічна база училища включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена у балансі навчального закладу.

Миколаївське вище училище фізичної культури має достатні площі приміщень, інфраструктуру та обладнання для забезпечення навчального процесу підготовки молодших спеціалістів з фізичного виховання.

Навчальний процес відбувається у чотирьохповерховому капітальному будинку, в якому розташовані аудиторії, бібліотека, методичний кабінет, 4 тренажерні зали, зал фехтування, комп’ютерний клас, актовий зал. Площа навчальних приміщень складає 20,4 м2 на кожного учня та студента.

Для організації навчально-тренувального процесу використовується як власна спортивна база, так і бази спеціалізованих спортивних товариств, установ, з якими підписані відповідні договори.

Таким чином, освітній процес, який складається з власне навчального, виховного та навчально-тренувального процесів, забезпечується як власною матеріально-технічною базою, так і відповідними можливостями зовнішніх організацій.

Також в майновий комплекс училища входить чотирьохповерхова споруда гуртожитку, на першому поверсі якого діє їдальня на 120 місць, медичний кабінет, ізолятор, процедурний кабінет.

Учні та студенти училища забезпечуються гуртожитком на 100%.

Училище має земельну ділянку, виділену рішенням міської ради № 507 від 28.08.1998., на якій розташовані спортивний, географічний майданчики, зона відпочинку, господарські будівлі тощо.

Навчальний корпус, гуртожиток, спортивні бази повністю відповідають санітарно-гігієнічним нормам і вимогам та надають можливість для організації повноцінного навчального, виховного та навчально-тренувального процесу.

Облік й збереження інвентарю та устаткування здійснюється на засадах планових інвентаризацій, матеріальної відповідальності осіб, які здійснюють і забезпечують навчально-виховний та навчально-тренувальний процес.

Обслуговування та ремонт устаткування проводиться згідно графіку.

Училище має бібліотеку, яка налічує 9,2 тисячі примірників, з них 5,8 тисяч – навчальна література. Поповнення новою літературою забезпечує бібліотечний колектор та відбувається за власні кошти училища.

В училищі організована діяльність музею народного побуту та кімнати бойової слави. Ці просвітницькі установи діють на громадських засадах за власними планами.

Навчально-матеріальна база постійно оновлюється. За останні три роки здійснений капітальний ремонт медичного блоку, санвузлів, душових кімнат, харчоблоку; придбані нові меблі для навчальних кабінетів та гуртожитку. Всі кабінети естетично оформлені, мають дидактичні, наочні матеріали.

Будівлі училища обладнані технічними та інженерними спорудами, які обслуговуються технічним персоналом.

Акти про відповідність умов навчання та забезпечення навчально-виховного процесу вимогам санітарно-гігієнічного режиму, протипожежної безпеки складаються щорічно до початку навчального року.

Згідно нормативних актів з безпеки життєдіяльності щорічно проводяться заміри опору електричної мережі, паспортизація земельної ділянки.

Інформація про забезпеченість навчальними площами

№ з\п Назва приміщень за функціональним призначенням Загальна площа приміщень, (м.кв.) У тому числі
Власні Орендо-вані Здано в оренду
1. Навчальні приміщення, усього: у тому числі: 8678,3 8678,3 - -
1.1 Приміщення для занять студентів (лекційні, аудиторні приміщення, кабінети, лабораторії ) 1784,9 1784,9 - -
1.2 Комп’ютерні лабораторії 49,5 49,5 - -
1.3 Спортивні зали 392,2 392,2 - -
2. Приміщення для науково-педагогічних (педагогічних) працівників 62,0 62,0 - -
3. Службові приміщення 1273,7 1273,7 - -
4. Бібліотека, у тому числі читальні зали 97,4 97,4 - -
5. Гуртожитки 3077,8 3077,8 - -
6. Їдальні, буфети 254,4 254,4 - -
7. Профілакторії, бази відпочинку - - - -
8. Медичні пункти 126,4 126,4 - -
9. Інше 1560,0 1560,0 - -
Кiлькiсть переглядiв: 1827

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.