ВІДДІЛЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ
Прізвище, ім'я та по батькові | Посада |
Дрозд Віктор Олександрович | методист |
Шелухіна Катерина Анатоліївна | методист |
Чужинова Ірина Валеріївна | методист |
Прізвище ім'я та по-батькові | Посада | Спортивне звання |
Роздобудько Денис Миколайович | вчитель відділення баскетболу | |
Тирін Анатолій Андрійович | вчитель відділення боксу | Заслужений тренер України |
Мальков Леонід Миколайович | вчитель відділення боксу | |
Хаджіогло Микола Петрович | вчитель відділення боксу | |
Горщинський Дмитро Миколайович | вчитель відділення боксу | |
Вапнер Володимир Григорович | вчитель відділення боротьби греко-римської | |
Тарасов Андрій Олексійович | вчитель відділення боротьби греко-римської | |
Шабанов Геннадій Володимирович | вчитель відділення боротьби греко-римської | |
Москаленко Наталія Іванівна | вчитель відділення боротьби дзюдо | |
Гурін Юрій Володимирович | вчитель відділення важкої атлетики | |
Калінчук Віктор Іванович | вчитель відділення велоспорту | |
Лаба Андрій Петрович | вчитель відділення велоспорту | |
Татаренко Віктор Васильович | вчитель відділення велоспорту | Заслужений тренер України |
Будовіцька Олена Іванівна | вчитель відділення велоспорту | |
Небаба Станіслав Миколайович | вчитель відділення велоспорту | |
Буравкова Валентина Іванівна | вчитель відділення академічного веслування | |
Єнтіс Сергій Михайлович | вчитель відділення академічного веслування | Заслужений тренер України |
Лощилова Алла Володимирівна | вчитель відділення академічного веслування | Заслужений тренер України |
Павленко Наталя Борисівна | вчитель відділення академічного веслування | Заслужений тренер України |
Павленко Юрій Олександрович | вчитель відділення академічного веслування | |
Раєвська Вікторія Валентинівна | вчитель відділення академічного веслування | Заслужений тренер України |
Раєвський Віталій Євгенович | вчитель відділення академічного веслування | Заслужений тренер України |
Притула Катерина Віталіївна | вчитель відділення академічного веслування | |
Четвертак Галина Іванівна | вчитель відділення академічного веслування | Заслужений тренер України |
Вербицький Станіслав Олександрович | вчитель відділення академічного веслування | |
Левченко Наталія Григорівна | вчитель відділення веслування на байдарках і каное | |
Ніколаєв Євген Петрович | вчитель відділення веслування на байдарках і каное | Заслужений тренер України |
Петрухін Володимир Михайлович | вчитель відділення веслування на байдарках і каное | |
Сімонова Ірина Анатоліївна | вчитель відділення веслування на байдарках і каное | Заслужений тренер України |
Сімонов Олександр Геннадійович | вчитель відділення веслування на байдарках і каное | Заслужений тренер України |
Трофименко Віктор Степанович | вчитель відделення веслування на байдарках і каное | |
Федоренко Олександр Гаврилович | вчитель відделення веслування на байдарках і каное | |
Ніколаєв Євген Євгенійович | вчитель відділення веслування на байдарках і каное | |
Калинчева Ангеліна Павлівна | вчитель відділення вітрильного спорту | |
Бахматов Вадим Валерійович | вчитель відділення волейболу | |
Пархоменко Наталя Станіславівна | вчитель відділення гандболу | |
Каганець Дарія Вадимівна | вчитель відділення гандболу | |
Сторчак Людмила Сергіївна | вчитель відділення художньої гімнастики | |
Єрошкіна Оксана Володимирівна | вчитель відділення легкої атлетики | |
Кілярський Володимир Геннадійович | вчитель відділення легкої атлетики | |
Стьопіна Віта Іванівна | вчитель відділення легкої атлетики | |
Шуйська Тетяна Володимирівна | вчитель відділення стрибків на батуті | Заслужений тренер України |
Коробочкіна Любов Олександрівна | вчитель відділення стрибків на батуті | |
Матвєєв Андрій Володимирович | вчитель відділення стрибків на батуті | |
Марченко Юрій Володимирович | вчитель відділення фехтування | Заслужений тренер України |
Павленко Лариса Миколаївна | вчитель відділення фехтування | |
Сапонько Володимир Миколайович | вчитель відділення фехтування | |
Скороход Артем Анатолійович | вчитель відділення фехтування | Заслужений тренер України |
Шлікар Анатолій Миколайович | вчитель відділення фехтування | Заслужений тренер України |
Шлікар Андрій Анатолійович | вчитель відділення фехтування | |
Довженко Ігор Валерійович | вчитель відділення фехтування | |
Ткач Ольга Олександрівна | вчитель відділення фехтування | |
Возняк Сергій Іванович | вчитель відділення футболу |
Коментарi