Повернутися до звичайного режиму

СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ

ВИЩОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

на 2017 – 2018 навчальний рік

№ п/п Прізвище, ім’я, По батькові Посада
1. Мельниченко Олександр Миколайович Директор
2. Гончарук Світлана Михайлівна Заст. директора з навчальної роботи
3. Петрухіна Олена Сосівна Заст. дир. з навч.- метод. роботи
4. Свірєпкіна Галина Миколаївна Заст. директора з виховної роботи
5. Матвєєва Ірина Володимирівна Пед. організатор
6. Тарасова Наталя Володимирівна Практичний психолог
7. Чужинова Ірина Валеріївна Методист
8. Корнієнко Олена Михайлівна Методист
9. Дрозд Віктор Олександрович методист
10. Шелухіна Катерина Анатоліївна методист
11. Свінтінська Валентина Яківна Вчитель
12. в Голубок Іван Володимирович Вчитель
13. Чамата Ольга Андріївна Вчитель
14. Гох Наталія Михайлівна Вчитель
15. Петрик Світлана Вікторівна Вчитель
16. Ренкас Ірина Володимирівна Вчитель
17. Токаренко Надія Іванівна Вчитель
18. Ніколаєва Олена Сергіївна Вчитель
19. Харитонова Галина Михайлівна Вчитель
20. Мартинова Яніна Вікторівна Вчитель
21. Раскидна Оксана Миколаївна Вчитель
22. Єфімова Ірина Василівна Вчитель
23. Рязапова Любов Романівна Вчитель
24. Медведєва Наталія Геннадіївна Вчитель
25. Руда Марина Рефатівна Вчитель
26. Петров Андрій Іванович Вчитель
27. Демо Катерина Павлівна Вчитель
28. Суслова Наталія Антонівна Вихователь
29. Самофєєва Світлана Геннадіївна Вихователь
30. Попович Олена Семенівна Вихователь
31. Самойленко Олена Петрівна Вихователь
32. Черних Ніна Василівна Вихователь
33. Балюк Людмила Юріївна Вихователь
34. Євдокимова Олена Анатоліївна Вихователь
35. Данилова Наталія Володимирівна Вихователь
36. Бурцева Ольга Петрівна Вихователь
37. Мілюкіна Оксана Михайлівна Вихователь
38. Антипіна Олена Вікторівна Вихователь
39. Литовченко Катерина Юріївна вихователь
40. Дремлюженко Єлизавета Валеріївна вихователь
41. Шевченко Надія Йосипівна Вихователь
42 Чеботарьова Яна Миколаївна Історія української культури
43 Івашко Тамара Киямівна Викладач
44 Татарова Лариса Леонідівна Викладач
45 Абрамов Карен Ваганович Плавання
46 Козубенко Олександр Сергійович Біомеханіка
47 Богатирьов Костянтин Олександрович Психологія ф/в
48 Ніколаєв Ігор Євгенович Історія України
49 Деркач Віктор Миколайович ТМФВ
50 Безуглий Сергій Олександрович Туризм, вступ до спеціальності
51 Сапонько Володимир Миколайович Фехтування
52 Лаба Андрій Петрович Велоспорт
53 Сімонов Олександр Геннадійович Байдарка
54 Буравкова Валентина Іванівна Веслування академ.
55 Шлікар Анатолій Миколайович Фехтування
56 Павленко Наталія Борисівна Академічне веслування
57 Рудаковський Ігор Олександрович Греко - римська боротьба
58 Трофименко Віктор Степанович Байдарка
59 Ніколаєв Євген Петрович Каноє
60 Раєвська Вікторія Валентинівна Академічне веслування
61 Раєвський Віталій Євгенович Академічне веслування
62 Раєвська Катерина Віталіївна Академічне веслування
63 Федоренко Олександр Гаврилович Каноє
64 Кілярський Володимир Геннадійович Легка атлетика
65 Єрошкіна Оксана Володимирівна Легка атлетика
66 Лощилова Алла Володимирівна Академічне веслування
67 Левченко Наталя Григорівна Каноє і байдарка
68 Сімонова Ірина Анатоліївна Каноє і байдарка
69 Будовіцька Олена Іванівна Велоспорт
70 Гуріна Юрій Володимирович Важка атлетика
71 Шуйська Тетяна Володимирівна Стрибки на батуті
72 Марченко Юрій Володимирович Фехтування
73 Четвертак Галина Іванівна Академічне веслування
74 Єнтіс Сергій Михайлович Академічне веслування
75 Вербицький Станіслав Олександрович Академічне веслування
76 Калінчук Віктор Іванович Велоспорт
77 Татаренко Віктор Васильович Велоспорт
78 Петрухін Володимир Михайлович Каноє
79 Матвєєв Андрій Володимирович Стрибки на батуті
80 Коробочкіна Любов Олександрівна Стрибки на батуті
81 Москаленко Наталія Іванівна Дзюдо
82 Тирін Анатолій Андрійович Відділ. боксу
83 Бабачек Олена Олександрівна Веслування на байдарках і каноє
84 Стьопіна Віта Іванівна Легка атлетика
85 Тарасов Андрій Олексійович Греко - римська боротьба (викладач)
86 Калинчева Ангеліна Павлівна Вітрильний спорт
87 Молдованенко Ігор Ігорович Бокс
88 Роздобудько Денис Миколайович Баскетбол
89 Вапнер Володимир Григорович Греко - римська боротьба
90 Бахматов Вадим Валерійович Волейбол
91 Гаєвець Іларіон Петрович футбол
92 Скороход Артем Анатолійович Фехтування
93 Ніколаєв Євген Євгенович Веслування К іС
94 Сторчак Людмила Сергіївна Художня гімнастика
95 Шлікар Андрій Анатолійович Фехтування
96 Пархоменко Наталя Станіславівна Гандбол
97 Довженко Ігор Валерійович фехтування
98 Небаба Станіслав Миколайович Велоспорт
99 Павленко Лариса Миколаївна Фехтування
100 Возняк Сергій Іванович Футбол
101 Лихацька Вікторія Володимирівна Заст. директора з АГЧ
102 Снісаренко Любов Миколаївна Головний бухгалтер
103 Басова Світлана Євгеніївна Бухгалтер
104 Самохіна Інна Леонідівна Бухгалтер
105 Бороздіна Ірина Миколаївна Бухгалтер
106 Заболотна Марина Іванівна Бухгалтер
107 Хохоник Віра Володимирівна 0,5 ст. Діловод 0,5 ст. паспортист
108 Столяр Марина Степанівна Інспектор з кадрів
109 Борта Тетяна Яківна Лікар спортивної медицини
110 Левіна Надія Миколаївна Мед. сестра
111 Бабасова Олександра Вікторівна Мед.сестра
112 Шевченко Таміла Іванівна Бібліотекар
113 Бутник Марія Іванівна Шеф-кухар
114 Білохатюк Ксенія Сергіївна Фахівець з тендерних закупівель
115 Попова Альона Юріївна Бухгалтер
116 Буняєва Людмила Михайлівна Сестра медична з дієт. харчування
117 Кривчикова Ольга Вікторівна Фахівець з тендерних закупівель
118 Мартиченко Анна Олександрівна Інженер з ОП
119 Гаврилов Віктор Васильович Електромонтер
120 Шатурська Євгенія Володимирівна Комірник
121 Головіна Валентина Іванівна Прибиральниця
122 Кучеревська Світлана Матвіївна Прибиральниця
123 Домбровська Анастасія Єгорівна Прибиральниця
124 Волкова Світлана Яківна Прибиральниця
125 Кучерова Людмила Іванівна Прибиральниця
126 Тітова Тетяна Йосипівна Прибиральниця
127 Богданова Іванна Юріївна Прибиральниця
128 Бузанська Наталя Василівна Прибиральниця
129 Ходунова Тетяна Анатоліївна Прибиральниця
130 Кужильний Микола Володимирович Робітник з копл. обсл. та рем. буд.
131 Сердюк Федір Онуфріойвич Робітник з копл. обсл. та рем. буд.
132 Харченко Зоя Миколаївна Чергова гуртожитку
133 Ісаєва Ольга Борисівна Кастеляна
134 Дорошенко Ірина Вікторівна Помічник вихователя
135 Сідень Сергій Анатолійович Водій автотранспортних засобів
136 Заболотний Олександр Васильович Ремонтувальник спортивних суден
137 Толста Ірина Миколаївна Чергова навчального корп.
138 Рудакова Юлія Вікторівна Комірник
139 Мамченко Лариса Анатоліївна Кухонний (підсобний ) робітник
140 Бабійчук Світлана Миколаївна Кухонний (підсобний ) робітник
141 Медушенко Ніна Іванівна кухар
142 Супруненко Марина Федорівна кухар
143 Баханова Тетяна Анатоліївна кухар
144 Гожбур Ольга Анатоліївна кухар
145 Горшков Микола Миколайович Вантажник
146 Горшкова Світлана Олександрівна Кухар
147 Яременко Людмила Вікторівна Мийник посуду
148 Мартинюк Олена Миколаївна Мийник посуду
149 Дога Юрій Олександрович Сторож
150 Письмиченко Олександр Віталійович Сторож
151 Дорошенко Богдан Володимирович Сторож
152 Михалюк Сергій Володимирович Ремонтувальник спортивних суден
153 Павленко Володимир Дмитрович Моторист
154 Маташнікова Наталя Олександрівна Двірник
155 Мартич Ірина Михайлівна Двірник
156 Зиков Вадим Григорович Слюсар - ремонтник
Кiлькiсть переглядiв: 1558

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.